Airbus liczy na Azjatów

Airbus liczy na Azjatów
07/03/2011 13:09   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2011-03-08 22:44   
humbak - Profil humbak
Hmmm.. dosyc ciekawa intepretacja moderatorska... Czy moderator ma jakis zly dzien obecnie?
4tech 2011-03-08 21:40   
4tech - Profil 4tech
first, od szacunków do rzeczywistości jest daleka droga.
first 2011-03-08 21:22   
first - Profil first
Komentarz moderatora: OT
usuniety 2011-03-08 20:49   
usuniety - Profil usuniety
first, tu nie chodzi o spiski bo to nie UFO tylko o LOBBY, a instytucja lobby istnieje w wielu wielu dziedzinach i nie od dziś wiadomo jak działa.
first 2011-03-08 20:37   
first - Profil first
Moderator chyba nie zadał sobie trudu przeczytania tego co napisałem.
Bo gdzie tam są personalne wycieczki i osądzanie kogoś?
Komentarz moderatora: Owszem zadał sobie i cytat: "to nie ja szukam spisków tylko TY i Kasjanek" świadczy o tym, że doczepiasz komuś łatkę jakiej może nie posiadać bo do końca nie wiesz jak jest itd. Proponuje zakończyć już drążenie tego tematu.
piotrek737 2011-03-08 20:32   
piotrek737 - Profil piotrek737
No to się śmiej bo podobnież śmiech to w końcu zdrowie :) Aha i jeszcze jedno ja niczego nie szukam więc nie dokładaj mi jakiś kwestii, które nie mają miejsca bo to tak troszkę nie bardzo gdyż ja do Ciebie aż tak nie skaczę ponieważ jestem po środku tego wszystkiego. Daleko mi do spisków ale i daleko mi do bezgranicznego zaufania do obecnego świata i tym kończę ten OT.
first 2011-03-08 20:01   
first - Profil first
4tech: po pierwsze szacuje się, że jest jeszcze mnóstwo nieodkrytych złóż...
po drugie specjaliści mówią, że przy podobnym wydobyciu problem niedoborów nie będzie dotyczył nas, a ewentualnie przyszłych pokoleń
Piotrek737: to nie ja szukam spisków tylko TY i Kasjanek. Ja się śmieje z tych rzekomych spisków Komentarz moderatora: Może bez personalnych wycieczek i osądzania kogoś?
4tech 2011-03-08 19:50   
4tech - Profil 4tech
że poszukuję się "napędów alternatywnych" to fakt.
że linie lotnicze testują bio-paliwa to też fakt. że złoża ropy naftowej się kończą to też fakt ( no chyba że siedzi pod ziemią 1 milion małych chińczyków i ją produkuje).
piotrek737 2011-03-08 19:44   
piotrek737 - Profil piotrek737
W mediach goniących za sensacją nie powiedzą Ci nic o takich kwestiach :D Bynajmniej ja nigdy nie widziałem aby CNN, BBC lub TVN24 informowały o rzeczach niewygodnych dla niektórych osób i instytucji ;) Żyj sobie dalej w iluzji piękności i sprawiedliwości tego świata. Już jakiś czas temu WikiLeaks pokazało jak to częściowo wygląda a jeżeli twierdzisz, że te dokumenty to też spisek no to congrats, ale nie mamy o czym pisać ;)
first 2011-03-08 18:47   
first - Profil first
Proponuję porozmawiać z fachowcami na ten temat, a nie czerpac potoczną wiedzę z mediów goniących za sensacją. A te spiskowe teroie są naprawde zabawne:)
usuniety 2011-03-08 14:40   
usuniety - Profil usuniety
first a skąd niby czerpiesz wiedzę, że ropy jest jeszcze na X lat? Osobiście byłeś i zmierzyłeś zasoby?
piotrek737 2011-03-08 14:14   
piotrek737 - Profil piotrek737
First: Skoro ropy jest tak dużo jak piszesz to po co tak sztucznie podkręcać cenę jak to np. teraz robią. Kasjanek stety lub niesety ma 100% rację gdyż proponuje troszkę się zorientować w problemie a nie pisać o kolejnym spisku bo akurat w tej materii to jest 100% racja. Ile w Stanach było przypadków budowy różnych napędów i kończyło się na jednym egzemplarzu bo przychodzili panowie i stawiali ultimatum, albo współpracujesz albo wypad.
first 2011-03-08 12:58   
first - Profil first
KASJANEK: Oczywiście, to kolejny ogólnoświatowy spisek. Dobrze że go ujawiniłeś:) Hahaha.
OLO: Widzę że Ty także czerpiesz "wiedzę" z bolszewicko-ekologicznych żródeł. Zapamiętaj raz na zawsze, że ropy jest na tyle dużo, że nawet Twoje dzieci nie będą narzekały na jej brak.
usuniety 2011-03-08 11:12   
usuniety - Profil usuniety
myślę, że odpowiednie napędy już istnieją ale są celowo nie ujawniane tak do końca bo lobby naftowe odpowiednio je blokują
olo 2011-03-08 09:45   
olo - Profil olo
albo na wodzie z Wisly haha pewnie ma podobne właściwości
4tech 2011-03-07 16:11   
4tech - Profil 4tech
Bedą latać na oleju rzepakowym;)
olo 2011-03-07 16:02   
olo - Profil olo
czy ktos bierze pod uwagę to ze tak naprawde nie wiemy ile jest jeszcze ropy na swiecie, a sa prognozy ze nawet na 20 lat i koniec, wtenczas wszelkie te wyliczenia są troche na wyrost poniewaz producenci beda zmuszenia znalezc inna forme napędu ... a to oznacza najpewniej totalna zmiane w konstrukcji etc etc
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy