Lufthansa jako Fanhansa na MŚ 2014

Lufthansa jako Fanhansa na MŚ 2014 Maszyny Lufthansy będą w centrum uwagi przed jak i podczas piłkarskich Mistrzostw Świata 2014, które odbędą się w Brazylii. W sumie osiem samolotów we flocie niemieckiego przewoźnika zamieni znany napis Lufthansa na nowe logo "Fanhansa". To pierwszy raz w historii kiedy linia zmienia swoją nazwę na kadłubie samolotów.Pierwszy Airbus A321 "Fanhansa" poleci 16 maja z...
13/05/2014 16:10   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
greg0303 2014-05-25 22:36   
greg0303 - Profil greg0303
Fanhansa B747-8I we Frankfurcie:
zobacz link
greg0303 2014-05-20 15:52   
greg0303 - Profil greg0303
Fanhansa A321 w Monachium:
zobacz link
greg0303 2014-05-16 01:22   
greg0303 - Profil greg0303
B777-300ER Emirates Airlines z logo MŚ 2014:
zobacz link
arahja 2014-05-14 15:14   
arahja - Profil arahja
Widze ze @krzyskiekl ma problemy z liniami ktore maja oferty dla srodowiska LGBT, teraz dochodzi do tego lufa z oferta dla niemieckich kibicow:)))))) ja bardziej bym zwrocil uwage na dosyc siermiezna nowa nazwe i fatalne logo. Niemcy moga sie uczyc od LOTu i malowaniem przed euro (link)
zobacz link
kilifi 2014-05-14 12:16   
kilifi - Profil kilifi
Super fajna promocja z okazji Mistrzostw Swiata.Dobra promocja LH.Moze uda mi sie juz 04.06 poleciec taka "Fungansa". :-)
krzysiekl 2014-05-14 12:15   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Jestem w sumie ciekawy czy jakby LOT pomalował swój samolot, zakładajac że latałby do Brazylii, z napisem "Miejsce fanów" i zmiksował to z polską flagą (a nie standardową tam gdzie jest zawsze na samolocie) to też wszyscy by mówili, że to jest to samo co ta reklama na Eurolocie z okazji mistrzostw siatkówki. Ale macie rację, że to jest na tyle mało istotne, że nie ma co w kółko dyskutować.
usuniety 2014-05-14 12:07   
usuniety - Profil usuniety
Sprawa jest prosta jak 2x2. Akcja Lufthansy jest zacheta-przypomnieniem dla niemieckich (ale nie tylko) kibicow, ze moga udac sie na Mistrzostwa na pokladach ich samolotow. A ze jest niemiecka flaga na kadlubie? A czyja ma byc? Obrazeni sa niektorzy ze nie polska? Przypominam, ze LH jest niemieckim przewoznikiem, Polska nie gra na MS, a polscy kibice nie sa tak sklonni i zdolni finansowo by poleciec do Brazylii, jak niemieccy kibice. Reasumujac, typowa akcja promocyjna jakich wiele, oraz okazja dla spotterow. Cos wiecej merytorycznego mozna napisac? Jesli tak, to proponuje by cani i spolka wyliczyli na forum przychody przewoznika z tytulu naklejenia napisu Fanhansa. Z pewnoscia bedzie merytorycznie. Poki co tylko bijecie piane i robicie wielki temat z prostej sprawy.
gosc_4030c 2014-05-14 11:57   
gosc_4030c - Profil gosc_4030c
Super pomysl, bardzo mi sie podoba! A hejterzy LH oczywiscie maja bol dupy.
cani 2014-05-14 11:47   
cani - Profil cani
no bo na niemerytoryczny post, masz niemerytoryczną odpowiedź. Proste! Czy Ci to jakoś bardziej wytłumaczyć?
usuniety 2014-05-14 11:44   
usuniety - Profil usuniety
cani, kolego, w twoich odpowiedziach do mojego postu nie znalazlem ani jednego merytorycznego SLOWA na ten temat.
cani 2014-05-14 11:42   
cani - Profil cani
kasjanaek, jak na razie to Ty lejesz wodę, a nawet siki, więc, jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, to weź wiaderko i idź wyrzucić śmieci.
usuniety 2014-05-14 11:40   
usuniety - Profil usuniety
Jedni pisza ze nie wsiada do LOTu bo robi akcje dla gejow, drudzy ze nie poleca LH bo wspiera niemiecka druzyne pilkarska... masakra, ludzie najlepiej nie wychodzcie z domu, bo jak w Biedronce bedzie promocja na czarne oliwki, a wy lubicie tylko te zielone, to juz wiecej w Biedronce niczego nie kupicie!
cani 2014-05-14 11:39   
cani - Profil cani
kasjanek - to weź wiadro i zbieraj tę wodę, by się nie zmarnowała. W innym wypadku może Ci jej zabraknąć do zrobienia herbaty, kawy, czy owsianki ;)
usuniety 2014-05-14 11:38   
usuniety - Profil usuniety
Ludzie o czym wy w ogole piszecie. To taka paplanina, ze nie da sie tego czytac. Lufthansa robi akcje jak setki innych firm i nie ma w tym absolutnie niczego zlego, nie przyniesie do dla nikogo ani zadnej ujmy ani straty finansowej. A wy tu prowadzicie debaty filozoficzne, totalne lanie wody.
cani 2014-05-14 11:35   
cani - Profil cani
dla mnie hasło oficjalny sponsor polskiej drużyny znaczy ni mniej ni więcej, że wspomaga tylko polską reprę, nawet nie używając słowa fan. Po drugie, idiotyzmem byłoby właśnie, gdyby Lufa pomalowała samolot w barwy brazylijskie. Zresztą sam powinieneś to doskonale wiedzieć.
krzysiekl 2014-05-14 11:32   
krzysiekl - Profil krzysiekl
żartujesz ze zrezygnowaniem z lotu, Pewnie, że nie. Ale gdybym lecąc lufthansą na imprezę sportową w której będą kibicowac innej drużynie, wiedział, ze będą przywitany jak kibic drużyny niemieckiej to bym biletu nie kupił. Gdybym kupił to tez bym nie zrezygnował ale pewnie byłby to mój ostatni lot z tym przewoźnikiem. Aczkolwiek to może tylko moja opinia.
krzysiekl 2014-05-14 11:31   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Widziałem ten samolot. To według mnie nie jest to samo.
Po pierwsze te mistrzostwa są w Polsce, więc wydźwięk jest inny. Jakby LH pomalowała swój samolot w barwy brazylijskie to tez byłaby inna sytuacja;)
Po drugie nie ma tutaj żadnego hasła typu "fan polskiej drużyny".
cani 2014-05-14 11:21   
cani - Profil cani
krzysiekl - proszę bardzo oto link do EuroLOTowego samolotu, oficjalnego sponsora polskiej siatkówki. Powiedz mi jeszcze jedno, czy gdybyś lecąc Lufą np. do MEX, zauważyłbyś, że lecisz fanhansą, to nagle byś zrezygnował z lotu? Na 100% nie, więc i kibice innych drużyn tego nie zrobią, a Niemcy widząc, że ich drużyna wspomagana jest przez jedną z największych niemieckich korporacji są na pewno dumni. Polskich piłkarzy wspomaga na przykład ... portugalska Biedronka i to dla mnie jest żenada!
zobacz link
mietek 2014-05-14 11:10   
mietek - Profil mietek
Dobra akcja, bo "podpinają się" pod MŚ w Brazylii nie będąc oficjalnym partnerem za co trzeba pewnie słono zapłacić. Dużo firm tak robi, na przykład Warka.
krzysiekl 2014-05-14 11:08   
krzysiekl - Profil krzysiekl
No tylko właśnie gdybym leciał jako kibic, i zobaczy że wsiadam do samolotu wspierającego otwarcie nie moją drużynę to byłoby mi głupio. Mówię otwarcie o samolotach, nie, że linia wspiera np. finansowo jakiś zespół. Czy EuroLOT latał w malowaniem sugerującym bycie fanem polskich siatkarzy? Z napisami "Fan" i polska flaga oraz aluzje do danych mistrzostw? Sama polska flaga była by oczywiście ok.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy