Bye, bye Rzeszów

Bye, bye Rzeszów Linia lotnicza Direct Fly, która zainaugurowała dzisiaj (12.04) swoje loty, w pierwszym dniu działalności operacyjnej wycofała ze swojej oferty połączenie czarterowe, które miało połączyć Rzeszów i Lwów. Jak informują nas przedstawiciele lotnisk, z których operuje nowy przewoźnik, zainteresowanie pierwszymi lotami Direct Fly było niskie. Dodatkowo z systemów rezerwacyjnych...
12/04/2006 23:30   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kamil-lotn 2006-04-16 23:04   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Ciężko im będzie może jak maja na tyle kasy, że przez rok mogą latać na stratach i dają dużo reklam to coś tam ruszy!Mogli by też latać lepszymi samolotami np.Airbus A 318 no może troche przegiołem ale małymi Emrearami mogli by latać!Widzicie jak Wizzair się rozwinął!!!Może Directfle też ale nie mogą pominąc warszawy!
gosc_Cymr 2006-04-14 09:23   
gosc_Cymr - Profil gosc_Cymr
Jestem kasjerem lotniczym i o linii Direct Fly wiem tyle co sam wygrzebałem w necie. Z takim marketingiem to długo nie polatają. Pierwszym krokiem powinno być nawiązanie kontaktów z biurami IATA - a nie kosztuje to wiele (choćby przez przesłanie każdemu z nich e-maila z propozycją współpracy). Przecież to one sprzedają lwią część biletów lotniczych w Polsce. Przykro to mówić, ale początek nie wróży nic dobrego.
airliner 2006-04-13 22:56   
airliner - Profil airliner
Z Krakowa do Gdanska polecialo podobno az dwoch pasazerow.
gosc_podro 2006-04-13 20:54   
gosc_podro - Profil gosc_podro
nie wiem czemu ale nie wroze im dlugiego pobytu na polskich lotniaskach
gosc_krajo 2006-04-13 15:06   
gosc_krajo - Profil gosc_krajo
to wypelnienie na poziomie 20% mieli wtedy,a DF (34 miejsca) 3%
1234kuba 2006-04-13 13:15   
1234kuba - Profil 1234kuba
A'propos początku Direct Fly. Pamiętam, jak Wizzair zaczął pierwsze loty z Polski. Właśnie wtedy leciałem z Warszawy do Londynu Luton. W 180 - osobowym Airbusie 320 było około 40 pasażerów. Luzy! Myślałem: "Kurcze, zaraz się wyniosą z Polski". No i widać się rozwinęli. Dajmy szansę też Direct Fly.
gosc_mag_r 2006-04-13 12:58   
gosc_mag_r - Profil gosc_mag_r
Gazeta Nowiny w rzeszowie wczoraj podała - że na loty z rzeszowa do lwowa nie został sprzedany ani jeden bilet - i wcale się nie dziwię, z kilku powodów - najbliższy i zarazem jedyny punkt sprzedarzy biletow na tą trasę znajdował sie w... Łodzi!, sorry, ale kto pojedzie 350KM po bilet aby przelecieć się 150KM do Lwowa, kolejna rzecz - to trasa, na litość boską.... co to za połączenie - na trasie 150KM? - ta sama trasa co z wrocławia do poznania - a czy tam są połączenia lotnicze na takim odcinku? i jeszcze za jakie pieniądze...., szybciej celowałbym w tracy typu rzeszów- łódz, poznań albo wrocław - oraz możliwość kupienia tego biletu np. na ich stronie intrnetowej........ zyczę powodzenia, ale coś obawiam się, że..... ciężko będzie....
gosc_adam 2006-04-13 12:33   
gosc_adam - Profil gosc_adam
directfly nie powino zapowiadac bezsensownych lotow np RZE-LWO,LCJ-LWO. ale numer z bzg
krisg 2006-04-13 12:29   
krisg - Profil krisg
To jest dopiero początek. Dajmy im szanse. Nie ma co prorokować po jednym dniu ich działalności.
fanatyk 2006-04-13 10:55   
fanatyk - Profil fanatyk
Piękny początek...
Coś mi sie wydaje ze kariera directFly nie będzie lepsza od Air Poloni ale mam nadzieje że będzie dobrze, zobaczymy .
gosc_mat 2006-04-13 09:42   
gosc_mat - Profil gosc_mat
dobrze, ze poznan ich olal;))))
gosc_podka 2006-04-13 08:17   
gosc_podka - Profil gosc_podka
Czyli nie tylko bye, bye Rzeszów ale i pozostałe lotniska też. Łódz 0 słownie zero sprzedanych biletów, w innych miastach wg forumowiczów też 0, albo paru chętnych. Szkoda, że za ten business w Polsce zabierają się sami nieudacznicy. A przykłady w regionie są. Sky Europe i Wizz póki co dobrze sobie radzą.
kmirk 2006-04-13 07:07   
kmirk - Profil kmirk
Odwołano lot z LCJ do Lwowa w dniu inauguracji, a Saab ktory mial odleciec do Berlina z Łodzi nagle sie zepsuł. 4 pasażerów poleciało wyczarterowana Cessną kilka godzin później. Piękny początek:/
humbak 2006-04-13 01:07   
humbak - Profil humbak
katka: i była wielka tradycyjna "lista życzeń"... ;o)
katka 2006-04-13 00:41   
katka - Profil katka
smutna wiadomosc dla wszystkich zwolenikow direct fly a bylo ich duzo gdy ogloszona ze ta linia bedzie latac po polsce
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy