"Prosto do celu" - inauguracja lotów

Linia lotnicza Direct Fly rozpocznie już jutro (12.04) działalność operacyjną. Direct Fly to marka, pod którą usługi pasażerskie świadczy spółka SkyExpress. Jej właścicielami są dwa fundusze inwestycyjne: Ilski Capital Ltd. i GROVE Holding oraz dwie osoby fizyczne, będące jednocześnie członkami zarządu: Adam Moczulski i Jan Szczepkowski - pilot, udziałowiec i...
11/04/2006 19:44   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_QuD 2006-04-15 00:04   
gosc_QuD - Profil gosc_QuD
A moim zdaniem loty z KRK do GDA beda sie cieszyly sproym zainteresowaniem - juz widze tych niemcow, ktorzy leca najpierw do Gdanska Lufą, a pozniej do Krakowa FD na milutki weekend...
kmirk 2006-04-14 10:37   
kmirk - Profil kmirk
Kolejne odwołane loty z Łodzi do Lwowa i Kijowa - podała oficjalna strona Lublinka - direct fly zmierza coraz bardziej na dno...
gosc_bat 2006-04-13 10:48   
gosc_bat - Profil gosc_bat
W Bydgoszczy odwolane z powodu awari Saaba w lodzi.
Cezary 2006-04-13 01:28   
Cezary - Profil Cezary
Zresztą nawet to mnie przestaje chwilowo martwić. Wszelkich hakerów i innych chamów , którzy mieszają na forum mam w nosie.
Właśnie za punkty Miles & More zakupiłem niemal darmowy bilet w klasie biznes na cztery loty Lufthansą. Tam Obsługa jest doskonała. Lecę na wakacje na greckie wyspy. Życzę Wszystkim forumowiczom dużo zdrowia i wielu punktów Miles & More....
Cezary 2006-04-13 01:21   
Cezary - Profil Cezary
Dziwne.. niejaki z Dubina nie ma nic wspólnego ze mną. Ja jestem z Polski.

Wysłano z hosta: 83-71-39-191.b-ras1.srl.dublin.eircom.ne
.
Cezary 2006-04-13 01:17   
Cezary - Profil Cezary
A nioe mówiłem ? ::: Wysłano z hosta: 83-71-39-191.b-ras1.srl.dublin.eircom.ne
Cezary 2006-04-11 22:38

Obawiam się że nie podołają konkurencyjnym nowym taryfom LOTu i upadną tak jak Air Polonia. Gdyby mieli więcej samolotów i mogli otworzyć więcej bezpośrednich krajowych połaczeń (np Szczecin-Katowice, Szczecin-Kraków itd) to może by cos zwojowali. Tymczasem teraz ilość połączeń krajowych uważam za MINIMALNĄ ! Ceny za zbyt wygórowane. zycze im powodzenia ale nie sądzę żeby to sie udało. Na koniec boję się że lot stosuje zwyczajny DUMPING, czyli chce DirectFly wykończyc niższymi taryfami a potem wrócą do dawnych wysokich cen na połączenia krajowe.........
gosc_bat 2006-04-12 21:45   
gosc_bat - Profil gosc_bat
sprawdzalem jutrzejsze loty BZG-Berlin-CPG sa odwolane
tomek 2006-04-12 20:18   
tomek - Profil tomek
Wydaje mi się, że jutrzejsze loty z bydgoszczy do berlina i kopenchagi zostały odwołane - mógłby ktoś potwierdzić ?? Zniknęły one z rozkładu. Proszę o potwierdzenie :(
tomek 2006-04-12 20:17   
tomek - Profil tomek
Wydaje mi się, że jutrzejsze loty z bydgoszczy do berlina i kopenchagi zostały odwołane - mógłby ktoś potwierdzić ?? Zniknęły one z rozkładu. Proszę o potwierdzenie :(
raf 2006-04-12 19:34   
raf - Profil raf
mam prosbe , jak wyglada load factor na trasach?
gosc_Greee 2006-04-12 17:10   
gosc_Greee - Profil gosc_Greee
Oooooooooooooooo! normalnie radość! A pisałem żeby dać chociaż parę miejsc po złotówce... porozdawać tickety dziennikarzom dla znajomych... cokolwiek... Będzie spektakularny krach coś czuję.
gosc_Kris 2006-04-12 17:07   
gosc_Kris - Profil gosc_Kris
hehe, to już widzę te tłumy wylatujące z Bydgoszczy choć jako lokalny patriota życzę jak najwększej frekwencji na lotach do i z Bydzi
gosc_krajo 2006-04-12 16:23   
gosc_krajo - Profil gosc_krajo
Do Łodzi z Berlina przyleciał jeden pasażer. Do Lwowa niepoleciał żaden a lot został odwołany. No cóż gratulacje. Ale tak to jest jak sie nie reklamuje odpowiednio.
gosc_gosc 2006-04-12 15:26   
gosc_gosc - Profil gosc_gosc
Wlasnie obserwowalem odlot samolotu na trasie KRK-GDN. Poleciala 1 (slownie: jedna) osoba. Nie wroze tej lini dobrze z takim bookingiem
gosc_bat 2006-04-12 11:20   
gosc_bat - Profil gosc_bat
Poznaniany zroumcie ze nigdy nie bedziecie lepsi i piierws ! I odczepcie sie od Bydgoszczy !! W europie jeszcze mniejsze miasta z malym potencjalem maja bardzo rowiniete porty !
gosc_gosc 2006-04-12 09:20   
gosc_gosc - Profil gosc_gosc
Pierdołami i fałszem jest reklama w której jest napisane, że latają z i do największych miast w Polsce bo np taka bydgoszcz czy rzeszów są sporo mniejsze od Poznania do którego nomen omen direktfly nie lata.
gosc_mat 2006-04-12 09:13   
gosc_mat - Profil gosc_mat
poznan nie chcial tyle doplacac do DF. moze ruszy w czrewcu. daje tej lini najwyzej czas do konca roku.
roberto 2006-04-12 09:06   
roberto - Profil roberto
Za kilka lat nie bedzie mial wyjscia - bedzie musial tak latac jesli w ogole bedzie chacial byc obecny na rynku lokalnym (po za hubowaniem).
gosc_podka 2006-04-12 08:38   
gosc_podka - Profil gosc_podka
Nie mają najmniejszych szans na przetrwanie. Loty Rzeszów-Lwów już zawiesili, bo nie było chętnych. Ale jak mieli być skoro nikt nie postarał się o reklamę nowych połączeń! Poza tym godziny odlotów i przylotów oraz dni połączeń ustalono BEZ SENSU. Liczą na to że ktoś będzie latał dla przyjemności do Lwowa na zakupy, pospacerować, zwiedzać czy przespać się kilka dni w hotelu? Tu chodziło o połączenia dla biznesu, a w takim przypadku połączenie powinno być codziennie a nie dwa dni w tygodniu w godzinach popołudniowych. Do Lwowa z Rzeszowa to można dojechać codziennie pociągiem, autokarami, możliwości i połączeń jest mnóstwo. Także ktoś kto jedzie na wycieczkę da sobie radę bez direct fly. Słabiutki początek działalności, ale trudno się dziwić, przecież to air polonia.
gosc_Witol 2006-04-12 01:53   
gosc_Witol - Profil gosc_Witol
Pierwszy lot z Kopenhagi do Bydgoszczy 13.04.
Problem w tym ze w OAG Flight Engine wogole takiego lotu nie ma i innych z reszta tez.
Oni maja tylko wirtualne polaczenia.
Osobiscie nie kupil bym u nich biletu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy