Emirates: Pakiety Dubai Stopover

Emirates: Pakiety Dubai Stopover Dzięki usłudze Dubai Stopover pasażerowie linii Emirates mogą skorzystać z licznych udogodnień uprzyjemniających pobyt w tym mieście. Cena pakietu Dubai Stopover rozpoczyna się już od 145 zł za osobę za noc (przy rezerwacji dwóch noclegów w pokoju 2-osobowym). Usługa ta pozwala pasażerom Emirates, którzy oczekują na kolejny lot, odkryć to dynamiczne miasto - gospodarza Expo...
09/01/2014 17:58   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_8d025 2014-01-13 22:13   
gosc_8d025 - Profil gosc_8d025
A propos wizy do UAE - portale z krajów arabskich podają, że być może już w połowie 2014 zostanie wprowadzona jedna wiza dla kilku krajów Zatoki Perskiej. Być może wreszcie Polacy będą mogli wjechać do UAE bez załatwiania wizy przed wylotem :)
gosc_376cc 2014-01-10 13:52   
gosc_376cc - Profil gosc_376cc
Rok temu przez formularz Emirates załatwiliśmy 96 godzinne wizy koszt razem z opłatami transakcyjnym i podatkiem był 66 USD od osoby. Zazwyczaj te pakiety Stopover rożnych linii lotniczych są w słabych miesiącach dostępne ...
shorty 2014-01-10 13:48   
shorty - Profil shorty
@krzysiekl , za szybko czytałem artykuł i nie zauważyłem ze wiza jest za darmo stad mój nie za fajny post. chciałem dobrze a wyszło jak zwykle:)
krzysiekl 2014-01-10 10:50   
krzysiekl - Profil krzysiekl
wizę w tym pakietach można otrzymać na lotnisku, co prawda nie korzystałem ale przy Dubai Connect nie ma z tym najmniejszego problemu. Wystarczy podać w okienku gdzie załatwiają te sprawy kupon otrzymany od linii lotniczej. Całość trwa może 15 sekund. Jeszcze jest skanowanie oka, chyba, że ma się FastTrack wtedy robi się to na tym samym stanowisku co kontrola paszportowa.
krzysiekl 2014-01-10 10:31   
krzysiekl - Profil krzysiekl
shorty w tym pakiecie wiza może być gratis (darmowa wiza w przypadku 1-dniowego pobytu) ta oferta jest od zawsze, ale nie wiem jak było z ceną bo bywało drożej niż te wspomniane tu 145zł za noc (fakt przy pobycie dwudniowym a wtedy wiza nie jest gratis, więc na jeden dzień będzie coś więcej ale odpada koszt wizy - aczkolwiek można te36h rozłożyć na dwie noce i będzie najniższa stawka plus wiza gratis:)
shorty 2014-01-09 19:57   
shorty - Profil shorty
plus wiza chyba ok 500 pln lub taniej jeśli jest bilet emirates ale chyba do ok 30 ktoś zna dokładnie te ceny, ponadto wize dostaniemy tylko w Warszawie nie na lotnisku o ile się nie myle.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy