Rok Qatar Airways w Polsce

Rok Qatar Airways w Polsce 5 grudnia 2012 roku Airbus A320 linii Qatar Airways z Dohy po raz pierwszy wylądował w Warszawie. Początkowo rejsy na trasie Doha – Warszawa odbywały się cztery razy w tygodniu, lecz już po dwóch miesiącach liczba połączeń wzrosła do 7 tygodniowo.Uruchomienie połączenia do Polski stanowiło część szerszych planów rozwoju na rynku europejskim, zapoczątkowanych w...
06/12/2013 10:34   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
krzysiekl 2013-12-06 18:07   
krzysiekl - Profil krzysiekl
ale to nie kwestia linii, to portalu które takie podsyłane notatki z których nic nie wynika zamieszcza. Ok, przypomnieli, że to już rok. Ale według mnie powinni zamieszczać albo bardziej rozbudowane treści albo nic. Może też wtedy linie chcąc by o nich mówiono udostępniałyby więcej danych.
piotrek737 2013-12-06 17:18   
piotrek737 - Profil piotrek737
Ok jak uważasz. Ja nie mam zamiaru się tu spierać bo nie ma nawet o co. Jeżeli linii nie zależy na tym co i jak przekazuje, to nie moja sprawa. Poza tym skoro inni potrafią, to jak widać można.
bagi 2013-12-06 16:52   
bagi - Profil bagi
Piotrek737: "suche info"? - problem, ze w tym artykule nie znajduje zadnego info. Odbieram to jako publikacje dla publikacji - bez zadnej wartosci merytorycznej. Wiecej skoro wspominasz pieniadze to mysle, ze wlasnie one sa motywem takich marketingowych pomyjow. Odnosnie mojej opini co do jakosci portalu to nie bazuje jej wylacznie na tym artykule.
piotrek737 2013-12-06 16:42   
piotrek737 - Profil piotrek737
bagi: Bez przesady. Jeżeli dostajemy suche info, to skąd mamy wyczarować statystyki? Np. Emirates w PL jest prowadzone przez MSL Ciszewski i oni zawsze przesyłają dokładnie info. Jak było pół roku połączenia, to był podesłane dokładne statsy ile osób obsłużyli itp. Wybacz, ale nikt z redakcji nie stoi przy samolocie i nie liczy paxów, a jeżeli chcesz uzyskać takie statystyki od lotniska, to musisz za nie trochę zapłacić.
gosc_a30da 2013-12-06 16:36   
gosc_a30da - Profil gosc_a30da
Czy ktos cos wie, teraz na flightradra24 widac samolot Qatar a320 lecacy z Wroclawia do WAW... Ktos cos wie o co chodzi ? Czyzby mieli latac tez do WRO z miedzyladowaniem w WAW, odpowiedz na Etihad Regional ? Komentarz moderatora: Samolot leciał z Katowic. Został tam przekierowany po tym jak nie mógł wylądować ze względu na niekorzystne warunki pogodowe panujące na lotnisku Chopina.
bagi 2013-12-06 16:27   
bagi - Profil bagi
Jakosc portalu spada i tyle!
gosc_a210f 2013-12-06 16:15   
gosc_a210f - Profil gosc_a210f
Zwykłem Publicity Qatara, chcieli zrobić halo wiec rozesłali notkę prasową... a wystarczyło dać jakieś super promo na 2 lub 4 kierunki i to było by dopiero świętowanie 1 roku działalności ..
arahja 2013-12-06 16:13   
arahja - Profil arahja
gdyby nie puste frazesy od czasu do czasu nie dostawaliby zaproszeń na prezentacje nowych samolotów od Lufy, zaproszenia na pokład papugi PAŻP i tym podobnych. możesz się obrażać jak to działa w internecie albo sugeruje zostać przy gazetach lotniczych
krzysiekl 2013-12-06 16:02   
krzysiekl - Profil krzysiekl
to niech nie dają artykułu jak nie mają takich danych. Dają się wykorzystać. Takie puste frazesy to mogą sobie na pudelku albo w fakcie zamieszczać, to jest portal branżowy niech nie marnują naszego czasu.
arahja 2013-12-06 15:20   
arahja - Profil arahja
nie czepiajcie się że co jakiś czas skopiują notatkę prasową którą im przewoźnik podeśle. gdyby mieli łatwy dostęp do takich statystyk na pewno by dołączyli
mietek 2013-12-06 14:38   
mietek - Profil mietek
Brzmi jak prosto z broszurki reklamowej:)
katowiczan 2013-12-06 14:28   
katowiczan - Profil katowiczan
Zgadzam się, że jakieś statystyki przydałyby się w tekście. Co więcej uważam, że stwierdzenie, że Qatar Airways jako pierwsze zaoferowały polskim pasażerom połączenia do Azji, Afryki i Australii to lekkie nadużycie - w końcu już wcześniej można było dolecieć LO bezpośrednio do Azji, czy Afryki, a z jedną przesiadką np. LH w większą ilość miejsc BA do Australii...
gosc_30f3d 2013-12-06 13:13   
gosc_30f3d - Profil gosc_30f3d
Skoro jest takie zapotrzebowanie to fajnie byłoby uruchomić takie połączenie z EPGD.
krzysiekl 2013-12-06 12:27   
krzysiekl - Profil krzysiekl
popieram, liczyłem na jakieś dane a tu lipa, tyle to sam wiem.....
bagi 2013-12-06 11:17   
bagi - Profil bagi
Redakcjo, przy takim tytule artykulu, az sie prosi o przedstawienie statystyk. Bez tego ten tekst jest merytorycznie "biedny" mowiac delikatnie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy