×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Wezyr


 4.8

/10

WezyrWezyr Holidays jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa rynku od ponad 20 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów, m.in. touroperatorów, takich jak Wezyr Holiday Service, Odeon Tours, Coral Travel, biura agencyjne, firmy ochroniarskie i sieć hoteli Otium hotels International. OTI Holding to aż 36 kierunków wakacyjnych na całym świecie, z których tylko w 2011 roku skorzystało 1,5 miliona turystów. Jako Wezyr Holidays działa na polskim rynku od 1999 roku zapewniając swoim klientom w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek. W ciągu 14 lat wyjechało z tym biurem na wakacje blisko 700 000 turystów.

Opinie o biurze podróży Wezyr

Zalety: Zalet brak
Wady: Przestrzegam przed Wezyr Coral. Zostawili ludzi samych sobie. Na reklamacje nie odpowiadają. Wzięli pieniądze i mają klienta gdzieś. Nigdy więcej nie kupię od nich niczego. Linie lotnicze, które obsługują ich loty np. do Egiptu to Air Cairo - najgorsze co może być. Ze stewardesami nie da się porozumieć czasami nawet po angielsku. Bardzo mało miejsca na nogi i stare samoloty. Na pokładzie było 3 pijanych mężczyzn, którzy zrobili sobie z całego samoloty swoje podwórko. Wyzywali wszystkich, grozili śmiercią pasażerom, nie zwracali uwagi na małe dzieci, a obsługa samolotu miała wszystko gdzieś i się pochowała. Nawet podczas lądowania nie potrafili wyegzekwować od pijanych nie chodzenia po pokładzie i zapięcia pasów. Rezydent na skargi całego samolotu nic nie zrobił. Biuro również żadnej reakcji. A brak odpisywania na reklamacje to skandal.
1

/10

25/11/2017 23:35,  
Zalety: żadnych
Wady: zostaliśmy wprowadzeni w błąd. W pokoju rzekomo 3-osobowym były dwa łóżka i jedno polowe dla dziecka... zdeformowane. Każdy z nas płacił tyle samo. Kto miał spać na wystających sprężynach? Dwie osoby z problemami kregosłupa więc przypadło na chłopaka, który po trzech nieprzespanych nocach miał dość Zakhyntosu. Rezydent miał interweniować, ale nic nie zrobił. Obiecywał dodatkowy materac, ale sie nie pojawił. Zaznaczaliśmy ustnie studio z dwoma pomieszczeniami. Na tym nam zależało. Dostaliśmy klitkę. Organizator nie uznał reklamacji. Odpowiedź można uznać za "bezczelną" usiłującą wmówić nam, ze wszystko było w porządku. UCIEKAĆ I ZAMIAWIAĆ WSZĘDZIE TYLKO NIE W CORAL TRAVEL.(WEZYR) Oczywiście można liczyć na szczęście, ALE NIECH TYLKO BEDZIE COŚ NIE TAK. Potraktują was z ignorancją. Dostali kasę. Reszta nie ważna. O zmarnowanych wakacjach nie wspomnę. Żadnej nawet drobnej rekompensaty choć nastąpiło ewidentne zaniedbanie.
1

/10

27/10/2017 13:22,  
Zalety: Jedynie piekne miejsce wyjazdu- ale to nie zasluga biura!
Wady: Chcialabym zwrocic uwage na kompletny brak profesjonalizmu i standardow panujacyw biurze Wezyr. Wykupiona wycieczka do Kemeru w Turcji okazala sie kompletnym fiaskiem, poniewaz biuro pozostawilo nas na lotnisku bez zadnej opieki gdy okazalo sie za zaginal bagaz. Rezydent nie pofatygowal sie nas poszukac, nie probowano sie z nami w zaden sposopsb skontaktowac ( ani telefonicznie- choc podalismy swoje nr komorkowe) ani przez megafon na lotnisku. Nie zapewniono nam transferu do hotelu i noc spedzilismy na lotnisku czekajac 6h (!!!) na kolejna grupe turystow z Rosji. Ponadto obecni na lotnisku przedsatwiciele nie udzielili zadnych informacji jak dlugo ma to trwac, dlaczego nie mozna zamowic taksowki czy busa. Co gorsza jednak, informacja o naszych problemach i niezalezncyh od nas opoznirniach nie trafila do hotelu gdzie skasowano nasza rezerwacje. Nad ranem po przybyciu do hotelu okazalo sie wiec ze nie ma dla nas pokoju i znowu nie bylo nikogo kto by nam na miejscu pomogl. Prosze zwrocic uwage ze hotel nie bedac odpowednio poinformowany ma prawo rezerwacje usunac i udalo nam sie uzyskac pokoj jedynie dzieki dobrej woli pracownikow i zyczliwosci personelu. Na spotkaniu organizacyjnym rezydentka przeczuwajac problemy nie raczyla nawet podac swojego nazwiska bojac sie konsekwencji. Ostrzegam wszystkich przed tym biurem!!!
1

/10

13/09/2017 10:41,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie