×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy TUI


 3.9

/10

TUITUI jest obecne na polskim rynku turystycznym od 22 lat. TUI Poland Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i od 2007 roku jest częścią największego koncernu turystycznego na świecie TUI Travel PLC, notowanego na London Stock Exchange.
Zalety: Hotel zgodny z opisem, wszystko dopięte na ostatni guzik.
Wady: brak
10

/10

29/01/2018 19:06,  
Zalety: ciężko znaleźć
Wady: Widzimy w TUI praktycznie same wady. Mówiąc bez ogródek - TUI to kłamcy! Ale od początku. W biurze stacjonarnym przedstawiono nam ofertę hotelu - mówiąc w skórcie, zapowiadało się niesamowicie. Ale to, co spotkało nas na miejscu, było od pierwszej chwili jednym wielkim koszmarem. Już podczas meldowania się w recepcji okazało się, że za łóżeczko niemowlęce musimy zapłacić - podczas dwutygodniowego pobytu, wydalibyśmy sumę około 1500zł, czyli prawie połowę kosztu pobytu. Wbrew zapewnieniom, pokój nie był wyposażony w czajnik elektryczny, a po wrzątek kazano nam chodzić 3 piętra niżej do restauracji lub baru, co zdecydowanie utrudniło nam funkcjonowanie. Woda w basenie okazała się mieć 14 stopni, choć w ofercie można było przeczytać, że w okresie naszego pobytu basen jest czynny. Podczas dóch tygodni pobytu nie zorganizowano ani jednej animacji dla dzieci. Place zabaw były pożałowania godne, jak w Polsce za komuny, huśtawki zrobione z opon - w sam raz dla małych dzieci. Dość kiepsko korespondowało to wszystko z opisem hotelu, który miał być dzieciom wyjątkowo przyjazny. Zgłosiliśmy niezwłocznie problem do TUI. Nie otrzymaliśmy jednak pomocy, a jedynie wskazówkę by napisać po powrocie reklamację. W rezultacie zamiast wypoczywać, odliczaliśmy czas do powrotu od pierwszej chwili. W Polsce napisaliśmy reklamację i odpowiedź przyszła szablonowa. Jednocześnie posądzono nas o kłamstwo, jakoby w ofercie nie miały znajdować się zapisy, na jakich się opierałem. Wmawiano mi również, że nie zgłosiliśmy niedogodności niezwłocznie drogą telefoniczną, co należało do moich obowiązków zgodnie z umową. I tutaj minęli się z prawdą. Sprawa stanęła na tym, że wysłałem do TUI odpowiedź na odmowne rozpatrzenie reklamacji, załączając tym razem wszystkie dowody w sprawie i... nastało milczenie. W żaden sposób nie odpowiedziano, nie przyznano się do błędów, nie przeproszono. W naszym odczuciu to skandal.
1

/10

23/01/2018 20:33,  
Zalety: zalety ? nie ma żadnych !
Wady: W grudniu 2017 wykupilismy wycieczke na Sri Lankę wraz z oplaconymi konkretnymi miejscami w samolocie . Po raz kolejny zostalismy wystawieni do wiatru i oszukani prze biuro TUI poniewaz w drodze powrotnej nie moglismy zajac wykupionych miejsc . Na lotnisku w Colombo okazalo sie ze te miejsca zostaly juz sprzedane a nas zmuszono do przyjecia innych miejsc . Nikt nie potrafil wyjasnic sprawy . Twierdzono ze to wina Tui, a jak poprosilismy o kontakt z rezydentem z Tui odmowiono nam . Jakie wielkie zdziwienie nas spotkalo juz na pokladzie samolotu gdy okazalo sie ze przyznane nam miejsca na lotnisku w Colombo sa tez juz zajete przez innych pasazerow . Po wezwaniu stewardesy i prosbie zeby wyjasnila sprawe zajetych naszych miejsc przez innych pasazerow uslyszelismy ze to nie wina Enter Air a TUI i personelu naziemnego . Po burzliwej dyskusji uslyszelismy ze mamy sobie poszukac wolnych miejsc i nie dyskutowac bo zostaniemy usunieci z pokladu samolotu !!!. Bagazu podrecznego tez nie bylo gdzie umiescic . Uslyszelismy zeby polozyc na podlodze w " garkuchni" przy wc . O zgrozo gdzie tu zasady bezpieczenstwa !!! Jakas paranoja . !
1

/10

03/01/2018 22:43,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie