×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Rainbow Tours


 6.3

/10

Rainbow ToursRainbow Tours jest obecny na rynku tour operatorów od 1990 roku. Jest jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie od 23 lat ma ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Od 9 października 2007 jest spółką notowaną na GPW.

Opinie o biurze podróży Rainbow Tours

Zalety: Z Rainbow podróżowaliśmy rodzinnie na Teneryfę w tym roku. Biuro zasłużyło sobie na szczególną pochwałę ze względu na bardzo dobre potraktowanie nas, gdy w hotelu obsługa dała ciała z pokojem oraz generalnie za całokształt. Rezydentka bardzo za klientem.
Wady: -
10

/10

30/05/2018 03:47,  
Zalety: Rainbow to jedyne biuro, do którego wracam co sezon i jak dotąd - nie udało im się dać plamy na żadnym z wyjazdów. Dwa lata temu byliśmy w Chorwacji, rok temu na Korfu, w tym roku lecimy z biurem na Kretę. Za każdym razem obsługa przedwyjazdowa oraz opieka podczas wyjazdu na bardzo profesjonalnym poziomie. Ale z kolei rezydenci mają takie ludzkie podejście do klientów i swojej pracy, są życzliwi, uśmiechają się, pomagają, doradzają.
Wady: -
10

/10

26/05/2018 13:44,  
Zalety: Uprzedzam przed biurem Rainbow. Oferty first minut są tylko po to aby wyciągnąć od Was zaliczkę, potem robią wszystko, abyście wybrali ofertę, która im nie schodzi, albo zrezygnowali z wyjazdu. Wykupiłem wczasy w Macedonii, na 3 tygodnie przed wylotem informacja o wycofaniu hotelu z oferty, w zamian w tym terminie i w tej lokalizacji tylko 1 hotel w niższym standardzie i wylot z Warszawy zamiast Pyrzowic. Szlak trafił oszczędność z first minut i wczasy. Rainbow to są naciagacze. ODRADZAM RAINBOW
Wady: Odradzam RAINBOW. Naciagacze
1

/10

25/05/2018 09:24,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie