Biuro podrózy Rainbow Tours - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Rainbow Tours


 6.4

/10

Rainbow ToursRainbow Tours jest obecny na rynku tour operatorów od 1990 roku. Jest jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie od 23 lat ma ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Od 9 października 2007 jest spółką notowaną na GPW.

Opinie o biurze podróży Rainbow Tours

Zalety: Bardzo lubię korzystać z biura Rainbow, najlepsze z najlepszych. Rezydenci zawsze uprzejmi i pomocni, wszystko bezproblemowo, a w razie jakichś niespodziewanych sytuacji zawsze wiem na czym stoję. A to się ceni.
Wady: -
10

/10

01/08/2018 12:15,  
Zalety: Biuro wysokiej klasy, przy umiarkowanych cenach. Wybieram takie wczasy i programy objazdówek jakie mi odpowiadają i zawsze jestem zadowolony. Nie rozumiem ludzi, który płacą za wycieczkę 1500 zł za wszystko i potem narzekają, że hotel nie był luksusowy i że nie jedli po królewsku.
Wady: -
10

/10

17/07/2018 23:16,  
Zalety: brak
Wady: Polska-Grecja. Wycieczka od samego początku wywołała w nas niesmak. Podróż starym obskurnym samolotem, do którego strach było wsiadać. W trakcie lotu miałam wrażenie, że pilot traci nad nim kontrole i spadamy w dół, co wywołało niemałą panikę wśród pasażerów. Podróż busem z Saloników do Paralii z jedną przesiadką i sporym zamieszaniem z tym związanym. Bardzo chaotyczny kierowca autokaru wysadził nas ze wszystkimi bagażami ok 100m od hotelu na ulicy z wodą sięgającą po kostki (padał deszcz). Rezydentka nie potrafiła udzielić mi prostej informacji na temat organizacji powrotu z hotelu na lotnisko, tylko namawiała mnie na 30min spotkanie. Dowiedziałam się później, że oferowała na nim swoje wycieczki, których ceny okazały się 2x wyższe niż w lokalnych biurach. Wyjazd z hotelu w wielkim pośpiechu, z zupełnie innego miejsca o którym oczywiście nie zostaliśmy odpowiednio poinformowani. Pośpiech zapewnił nam 30min czekania na stacji na kolejnego busa. Kwestia posiłków w hotelu powinna być bardziej szczegółowo opisana, ponieważ jedzenie codziennie tego samego "bufetu" śniadaniowego i owoc za 0,10e jako deser nie wszystkim może przypaść do gustu. Lot powrotny opóźniony o 6h. Ogólnie po wykupieniu wycieczki brak jakiegokolwiek zainteresowania i komunikacji z biurem Rainbow. Nie polecam!
1

/10

16/07/2018 19:58,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie