×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Rainbow Tours


 6.3

/10

Rainbow ToursRainbow Tours jest obecny na rynku tour operatorów od 1990 roku. Jest jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie od 23 lat ma ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Od 9 października 2007 jest spółką notowaną na GPW.

Opinie o biurze podróży Rainbow Tours

Zalety: Pozytywy: wspaniałe przewodniczki lokalne po zwiedzanych obiektach Panie: Loretta, Grażyna i Małgorzata oraz wspaniały kierowca z wielką kulturą osobistą – super fachowiec plus super autokar. Ale to za mało abyśmy zapomnieli o sprawach żenujących i ostrzegamy wszystkich przed taką firmą i takim pilotem.
Wady: INFORMACJA NA GORĄCO DLA KLIENTÓW FIRMY: „RAINBOW” Uczestniczyliśmy razem z żoną i przyjaciółmi w wycieczce pod nazwą „Rzym i Toskania” w dniach 24.09.17-01.10.17. Zakwaterowanie: nie w hotelach ale w hostelach o najniższych standardach. Rozpadające się łóżka, niezamykające się okna, pozrywane zasłony, drzwi opadające, których nie można zamknąć, instalacja elektryczna uszkodzona, lampki nocne bez żarówek, urządzenia sanitarne nie pamiętają już czasów swojej świetności – prymitywne i uszkodzone. Opieka pilota: zrobiono wielką krzywdę kobiecie zatrudniając ją na stanowisku pilota wycieczki (opiekuna, organizatora i osobę, która integruję grupę i uprzyjemnia jej pobyt). Pani pilot wycieczki to Ewa Frąckowiak, która nienawidzi ludzi – kocha tylko siebie i w zadufaniu nie dopuszcza myśli, że coś źle robi. Jest to osoba z kompleksami, niegrzeczna wręcz arogancka na pograniczu chamstwa. Nie będę opisywał tych zdarzeń i zachowań ale pamiętajcie państwo – jak się dowiecie, że kobieta jest waszym pilotem to uciekajcie szybko na drugą stronę ulicy i wykupujcie inną wycieczkę w innej firmie. Szczegóły tych zachowań będziemy się starali załatwić w innym trybie. Podpisuję się swoim nazwiskiem – upoważniony przez kilkunastoosobową grupę. Ruciński
1

/10

04/10/2017 17:07,  
Zalety: brak
Wady: Istna katastrofa. wycieczka nawet się nie odbyła, chociaz wykupiona była od października 2016 roku wyjazd miał byc 16 sierpnia 2017 ale biuro 2 dni wczesniej zadzwonilo ze nie ma miejsca dla nas w hotelu Alia Palace Luxury Hotel & Villas. istny koszmar. Zero profesjonlizmu. sprawa trafia na drogę sądową to nie był koszt 2 tysiecy tylko 12 tys i zepsutych wakacji. Gdyby nie interwencja i pomoc biura ITAKA wakacje okazalyby się tragedia
1

/10

14/08/2017 18:24,  
Zalety: brak
Wady: HORROR. HISTORIA JAK Z FILMU! Sprawą zajmuje się prokuratura. Biuro Rainbow. Pobyt w Hotelu Summer Beach (prawdziwa nazwa FERENIKI). Kreta. Grecja. Panujące w tym hotelu warunki są URĄGAJĄCE godności ludzkiej oraz SZKODLIWE dla zdrowia. Jeszcze w trakcie pobytu zaczęliśmy pisać skargi do rezydentki i centrali biura Rainbow oraz wystawiać negatywne opinię, robić zdjęcia i nagrania wideo. Po czym pracownicy hotelu zaczęli kierować pod naszym adresem GROŹBY zemsty, między innymi, że nie wrócimy do domu, nieraz stosując elementy przemocy fizycznej (szturchanie, chwytanie za ramię). ZEMSTA faktyczna nastąpiła w przedostatnim dniu naszej wycieczki. Gdy w godzinach popołudniowych wróciłyśmy z plaży jedynie w strojach kąpielowych, stwierdziłyśmy fakt, że WSZYSTKIE NASZE RZECZY, w tym ubrania, leki, biżuteria i pieniądze ZOSTAŁY SKRADZIONE. Po interwencji policji i ambasadora, rezydentka biura Rainbow przyznała się, że własnoręcznie wyniosła wszystkie nasze rzeczy i przekazała dyrekcji hotelu. W ciągu kilkunastu godzin, aż do momentu naszego wyjazdu z hotelu o godz. 1.30 w nocy, pracownicy hotelu ZNĘCALI SIĘ NAD NAMI PSYCHICZNIE, wyniszczali również fizycznie, nie pozwalali nam przyjmować posiłków. Za zwrot bagaży pracownicy hotelu żądali spełnienia wszystkich wymyślonych przez nich warunków, w tym sugerowali życzenia nieprzyzwoite (byłyśmy w samych strojach kąpielowych w nocy na ulicy), jak również żądali pieniędzy oraz usunięcia wszystkich nagrań video z hotelu, w tym nagrań z groźbami, próbą wyłudzenia pieniędzy, obrażania nas. Rezydentka nie pomagała nam w odzyskaniu bagaży. Pracownicy hotelu wprost mówili że to jest zemsta za to, że pisaliśmy skargi. Mimo naszych wielokrotnych próśb by zwrócić nasz bagaż, a przynajmniej leki osób niepełnosprawnych, nie zostały one spełnione. Co spowodowało, że nasza 5-osobowa rodzina (3 lekarki oraz 2 osoby niepełnosprawne) wróciliśmy do Warszawy bez bagaży, w bardzo upokarzającym stanie, pół rozebrani, wyniszczeni.
1

/10

26/07/2017 16:04,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy