×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Rainbow Tours


 6.2

/10

Rainbow ToursRainbow Tours jest obecny na rynku tour operatorów od 1990 roku. Jest jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie od 23 lat ma ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Od 9 października 2007 jest spółką notowaną na GPW.

Opinie o biurze podróży Rainbow Tours

Zalety: Z biurem Rainbow wypoczywaliśmy na wyspie Fuertaventura. Touroperator w pełni wywiązał się z umowy, dostaliśmy piękny pokój z widokiem na morze. Wczasy i wypoczynek były niczym nie zmącone. Rezydentka na medal.
Wady: O niektórych godzinach spory tłok w bufecie hotelowym - myślę, że za mało bufetów lub za małe pomieszczenie na cały kompleks hotelowy.
9

/10

29/03/2018 13:27,  
Zalety: Wczasy na Mauritiusie z moją kochaną żoną z okazji 30-lecia naszego ślubu okazały się najwspanialszymi wakacjami na jakich byliśmy. Stanowczo polecam Rainbow na tego typu wyjazdy.
Wady: Nie było, a przynajmniej nie dla mnie i nie na moim wyjeździe.
10

/10

27/03/2018 20:42,  
Zalety: Biuro polecam na wyjazdy zorganizowane w okresie zimowym do Egiptu, Lanzarote i na Teneryfę. Mamy zwyczaj wyjeżdżać w zimie, zawsze robimy to z biurem Rainbow i jest bardzo ok, czego nie możemy do końca powiedzieć o kilku biurach, z którymi spędzaliśmy nasze zimowe urlopy kilka lat wcześniej.
Wady: Coraz wiecej komunikacji w internecie. Dla osób sprzed ery internetu, tka ja ja, to może bywać nieco kłopotliwe.
9

/10

18/03/2018 18:36,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie