×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Oskar


 4.4

/10

OskarCentrum Turystki Oskar działa na rynku turystycznym od ponad 10 lat. Firma zajmuje się organizacją i sprzedażą imprez turystycznych. Główne destynacje, którymi się zajmuje to Albania, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Grecja, Hiszpania i Rumunia.

Opinie o biurze podróży Oskar

Zalety: jedynie co do hotelu, wyżywienia, pokoi nie ma się absolutnie do czego przyczepić i Hotel Evenia Hawai w Lloret de Mar polecam w 100 %.
Wady: niedawno wróciłam z Hiszpanii. Absolutnie nie polecam podróżowania autokarem z firmą Oskar. Po pierwsze oszczędza się na klimatyzacji, tzn włączony jest tylko przedni nawiew i osoby z przodu zamarzają, a druga połowa autokaru się gotuje. Mimo próśb kierowanych do pani pożal się Boże pilot nie było żadnej poprawy, klimatyzacja była po 4 prośbach włączona na 10 minut żeby zamknąć nam usta, po czym znów się gotowaliśmy. Dalej co do pani pilot chciałabym powiedzieć, że robiła postoje dosłownie co 2 godziny, chociaż nikt tego nie potrzebował. W drodze powrotnej był inny pilot, który robił przerwy co 4 godziny i wystarczyło, ale z klimatyzacją to samo. W ofercie jest napisane, że podróż jest realizowana autokarem klasy lux, że są super hiper fotele, jak w statku kosmicznym. Proszę się nie łudzić - pewnie jest jeden taki autobus w całej flocie i raczej państwo na niego nie traficie. W autokarze są dołożone siedzenia, przez co nie ma praktycznie żadnej przerwy między siedzeniami. Ja, mimo że jestem niska, musiałam siedzieć bokiem. 30 godzin siedzenia ze skrzywionymi nogami - nie polecam. Po drugie kierowcy są niemili, jeden z nich uznał, ze mam za ciężki bagaż i skoro tak stwierdził, a miał do tego prawo to wystarczyło przynieść zalegalizowaną wagę, zważylibyśmy go i bez problemu dopłaciłabym za nadbagaż. Walizka oczywiście nie była za ciężka i dobrze o tym wiem, po prostu źle ją chwycił, upadła mu i musiał podnieść jeszcze raz, co bardzo go rozzłościło i zaczął się na mnie wydzierać ( że co my sobie myślimy, że podpisujemy umowę a potem nie spełniamy warunków), Chamstwo. Jakim prawem ktoś podnosi głos na drugą osobę bez powodu. Dodam, że potem przez pół drogi pan kierowca miał problem i narzekał, że jedzie przeładowany, gdzie na 60 miejsc w autokarze jechało 37. Z całego serca nie polecam
1

/10

06/09/2016 23:47,  
Zalety: NIE POLECAM! Jedyny plus wyjazdu to hotel. Pokój, łanie umeblowany, niczego nie brakowało. Jedzenie ok. Rezydenci też ok.
Wady: - Normalnie, standardowo, objazd po kraju i zbieranie osób. W tym przypadku objazd po samej Polsce trwał ok 11 h. - Autokar miał być wyposażony w toaletę, z której od początku kazano, w miarę możliwości nie korzystać. Przez to postoje były mniej więcej co godzinę, co znacznie wydłużyło czas podróży. - Klimatyzacja odkręcona była na maksimum, pomimo, że w nocy było zimno. Niestety, nie można było jej samemu regulować. Wielokrotne prośby pasażerów o jej zmniejszenie lub wyłączenie nie poskutkowały. - Podczas jazdy z bagażnika WYPADŁ NA ULICĘ JEDEN Z BAGAŻY i uderzył w inny pojazd jadący za nami. Gdyby nie ten wypadek, pewnie wypadłoby więcej i nikt by tego nie zauważył. - Bagaże były wyjmowane na środku ulicy, po której jeździły samochody. Kierowcy aut złościli się, próbowali przejechać. - Z hotelu kazano wymeldować się bodajże do godziny 9-10. Bagaże można było zostawić w biurze (gdzie nie bylo żadnych skrytek, szafek, nie miał ich kto pilnować), ponieważ odjazd autokaru miał być o 15-16. Niestety, okazało się, że był o 2 h później.. Nam to nie przeszkadzało, ale myślę, że rodzinom z dziećmi tak. Ponieważ cały dzień musieli chodzić z bagażami, ani to na plażę, ani się wykąpać, ani pójść coś zjeść do restauracji. Bo gdzie z walizkami?
2

/10

29/08/2016 11:46,  
Zalety: Na pozytywną opinię zasługuje jedynie rezydent, a jednocześnie pilot różnych wycieczek fakultatywnych. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane zarówno czasowo jak i merytorycznie ciekawie przekazane uczestnikom
Wady: Nie polecam! Moim zdaniem całkowicie stracili poziom... Podróż z Polski była opóźniona o 1,5 godziny. Młoda pilotka w ogóle nieprzygotowana do trasy. Nie informowała o tym kiedy będzie jakiś postój, nie przekazywała żadnej informacji o tym gdzie się znajdujemy, o niczym nie opowiadała, brak jakiegokolwiek ogarnięcia czasowego. Postoje zapowiedziane na 15 minut trwały dwa razy dłużej. Niestety pilotka się tym nie przejmowała. ! Pomimo dobrych wrażeń z ubiegłego roku, tym razem jesteśmy kompletnie rozczarowani.
2

/10

24/07/2016 18:50,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy