×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Neckermann


 3.2

/10

NeckermannNeckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, który szczyci się 170-letnią tradycją. W letniej ofercie Neckermanna dominuje region Basenu Morza Śródziemnego, przy czym największa oferta dotyczy Grecji, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii, Włoch i Chorwacji, w zimowej natomiast oferta z dojazdem własnym obejmująca alpejskie regiony narciarskie. Dzięki niezwykle bogatej i stale urozmaicanej ofercie, potencjalny klient może spędzić urlop na sześciu kontynentach mając do wyboru do wyboru pełną paletę apartamentów i hoteli od średniej do komfortowej klasy.

Opinie o biurze podróży Neckermann

Zalety: Jestem bardzo zadowolony z tego biura. Podpisuję umowę w Polsce a korzystam z niemieckich ofert ze strony: www. neckermann-reisen. de To ich oficjalna strona. Wylatuję albo z Berlina Schoenefeld albo z Drezna ze względu na miejsce zamieszkania (okolice Bolesławca) Byłem z nimi 4 razy w Tunezji, 1 raz w Grecji na Kos, 2 razy w Bułgarii i teraz 5 raz będę w Turcji. Korzystam z ich usług od 2008. Hotele tylko 5*. Warto uczyć się języków, przynajmniej w stopniu komunikatywnym albo użyć tłumacza ze smartfona czy komputera. Na tej stronie macie wszystkie informacje o hotelu oraz opinie gości. Można przefiltrować info, które Was interesuje. Trzeba poświęcić na to trochę czasu ale gwarantuje to potem udany urlop bez rozczarowań. Nie zwalajcie wszystkiego na biuro!!! Jeśli się chce jak najtaniej to potem, niestety, tak jest :((( Wycieczki też można zabukować i opłacić wcześniej lub na miejscu. Czasami nie ma polskiego przewodnika. W Turcji korzystam z wycieczek fakultatywnych biura Metin Tour, które jest prowadzone przez Polkę, Panią Dorotę Surekci. Nigdy mnie nie zawiedli. Polecam biuro Neckermann we Wrocławiu, przy ul. Więziennej. Bardzo miła i fachowa obsługa. Zawsze służą pomocą :)))
Wady: Nie ma
9

/10

08/04/2018 10:32,  
Zalety: Hotel Jo-An Palace (Rethymnon, Kreta, Grecja) bardzo ładny, obsługa niesamowicie pomocna i przyjazna. Jedzenie bardzo dobre
Wady: Od czego by tu zacząć... Biuro ma gdzieś swoich turystów. Ostatni kontakt jest w momencie załatwiania wyjazdu. Po pobycie na Krecie mogę śmiało powiedzieć, że gdyby nie moja znajomość języka angielskiego, cała grupa byłaby uziemiona na amen, bo nikt więcej nie znał języków obcych. Próby kontakty z Connected Service kończyły się klęską, bo osoby, które odbierały nie potrafiły w żaden sposób pomóc. Nie znają realiów danego miejsca, nie potrafią zaproponować wycieczki z polskim pilotem (bo podobno nie ma), nie potrafią nic załatwić... albo nie chcą... Po wielkiej awanturze po 4 dniach (z 7) pojawił się rezydent. Pan Józef, bardzo miły człowiek, nie do końca wiedział co i jak powinien zrobić, bo został w ostatniej chwili ściągnięty z Cypru na Kretę. Na całą wyspę jest tylko 4 rezydentów, więc opieka jest żadna. Dobrze, jeśli nic się nie dzieje... Dzięki panu Józefowi pojechaliśmy na 1 wycieczkę(dobrze, że chociaż tyle), bo niestety w miejscowych biurach nie było możliwości wyjazdu z polskim przewodnikiem. Co do opieki: na lotnisku nikt po nas nie wyszedł (trzeba było szukać przedstawicieli), nie wskazano nam poprawnie gdzie stoi autokar, dopiero po zwróceniu uwagi, że autokaru nie ma panie raczyły się ruszyć i sprawdzić gdzie on faktycznie jest. Podobnie było w drodze powrotnej. Panie z TUI były bardziej zainteresowane naszym losem i pomocą, mimo, że to nie był ich obowiązek, niż Neckermann. Wstyd! NIE POLECAM
1

/10

28/08/2017 15:10,  
Zalety: Wprawdzie niczego z oferty zapisanej w umowie nie ubyło, ale...
Wady: Po przylocie na Majorkę wszyscy poszukiwali reprezentanta biura (wylot był z Berlina, więc obsługa Niemców co łączyło się jednoznacznie z informacją tylko i wyłącznie po niemiecku...) po odnalezieniu jednej pani, ta przekierowała nas do innej, a ta druga do jeszcze innej, która ostatecznie wskazała numer autokaru mającego zawieść nas do hoteli. W hotelu rezydenta nie było przez cały czas pobytu. Informacji o powrotnej podróży dowiadywałem się przez telefon w polskim przedstawicielstwie, bo rezydent nie odbierał przez trzy dni... Dopiero na 7 godzin przed odlotem ukradkiem znalazła się kartka w segregatorze Neckermanna o godzinie wyjazdu spod hotelu. Jak zauważyłem inne biura wysyłały rezydentów do hotelu natomiast biuro N podobno już tego nie praktykuje, chociaż w drodze powrotnej zbierając pasażerów spod hoteli odnalazł się facet i tylko podziękował za wybranie ich biura, trele morele... Porażka!!!
1

/10

27/07/2017 17:39,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie