×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Itaka


 5.8

/10

ItakaBiuro Podróży Itaka, zostało założone w 1989 r. i posiada stałe członkowstwo w Polskiej Izby Turystyki. Na przestrzeni 2000 i 2003 roku, Itaka współpracowała w ramach międzynarodowej korporacji My Travel Northern Europe. Kooperuje z dużą liczbą biur podróży, hoteli na świecie, a także z wieloma liniami lotniczymi. Największą część oferty biura, stanowią wycieczki czarterowe w Basenie Morza Śródziemnego. Głównie są to wyjazdy do Grecji, Włoch, Turcji, na Półwysep Iberyjski oraz Wyspy Kanaryjskie.

Opinie o biurze podróży Itaka

Zalety: Mieliśmy ostatnio bardzo udany wyjazd do Maroko z oferty last minute, co najważniejsze stan faktyczny nie odbiegał od tego co oglądaliśmy i czytaliśmy na stronie, miejsce samo w sobie jest naprawdę piękne i warto się na nie zdecydować jeżeli jeszcze się nie było, szczególnie teraz kiedy ceny są tak atrakcyjne
Wady: Nie dostrzegłam
10

/10

24/02/2018 12:06,  
Zalety: hotel senior na riwierze adriatyckiej - Pani Agata cudowna kobieta ;) wycieczka do Wenecji super, ale przydało by się więcej czasu na wycieczki Hotel SBH jandia resort na fuercie, rewelacja Los zocos na lanzarote- całym sercem polecam wycieczka wokół wyspy super ; )
Wady: Brak, jak zawsze zadowoleni ;)
10

/10

29/01/2018 19:05,  
Zalety: Brak
Wady: Z Itaką byłem w Egipskim hotelu Elphistone Resort w Marsa Alam. Odlot opóźniony 5 godz. Planowane przybycie 03.00 faktyczne 08.00. Nieprzespana noc. Na lotnisku brak jakiejkolwiek informacji, posiłku i napojów. Itaka twierdzi, że nic się nie stało bo mieliśmy zacząć śniadaniem i tak zaczęliśmy. Pokój mimo ustaleń z konsultantem Itaki niezgodny z oczekiwaniami. Nad dachem kuchni, stołówki i grillem na wprost wentylacji. Dolatywała wyszukana mieszanka zapachów. Pokój zamieniono po wręczeniu 30$. Nowy pokój też tragiczny. W jednym z łóżek nie zmieniona pościel wygnieciona, poplamiona z włosami. Jest gorąco, klima wyje, brak regulacji, trzeba wyłączyć. Łazienka zasyfiała, ręczniki podarte. Do lodówki strach cokolwiek włożyć. Zasłony brudne, dziurawe, odpadający tynk wiszące na kablach oświetlenie. Teren zaniedbany wszystko stare, zniszczone, brudne i wszechogarniający smród w całym Resorcie. Rezydent tłumaczyła że to od podlewania. Faktycznie podlewali wodą z… szamba. W basenie dla dzieci pływał kubek z petami. hydromasaż nie działa. Tor łuczniczy był ale ze 20 lat temu. Parasole brudne popękane. Jedzenie porażka. Mało, niesmacznie. Stołówka i kuchnia nie spełnia norm sanitarno – higienicznych. Pani rezydent odmówiła sprawdzenia tego stanu. Powiedziała że często tam bywa i nie ma czasu. Na plaży brakuje piwa. Wino na kolacji w plastykowych naparstkach również brakuje. Wszystkie spostrzeżenia o których wyżej zgłosiłem na drugi dzień pobytu Pani rezydent (na piśmie) uzupełniając na następny dzień sms-em. W czasie pobytu nie zrobiono nic a odpowiedź otrzymałem po ustawowym terminie. Była arogancka i bezczelna sugerująca, że jestem w błędzie (moje odczucia są subiektywne i indywidualne) ale dla dobra sprawy oferują mi 250PLN w bonie Itaki. Chcieli jeszcze zarobić, wymuszając zakup kolejnej wycieczki w Itace. Proszę o kontakt osób, które były w tym hotelu janusz. mikuszewski@wp. pl Link do fotografii https://drive. google. com/drive/folders/1fKpD253MiJIl-MAXjfGxMZB3dHN0MfBD
1

/10

22/01/2018 18:08,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie