×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Itaka


 5.4

/10

ItakaBiuro Podróży Itaka, zostało założone w 1989 r. i posiada stałe członkowstwo w Polskiej Izby Turystyki. Na przestrzeni 2000 i 2003 roku, Itaka współpracowała w ramach międzynarodowej korporacji My Travel Northern Europe. Kooperuje z dużą liczbą biur podróży, hoteli na świecie, a także z wieloma liniami lotniczymi. Największą część oferty biura, stanowią wycieczki czarterowe w Basenie Morza Śródziemnego. Głównie są to wyjazdy do Grecji, Włoch, Turcji, na Półwysep Iberyjski oraz Wyspy Kanaryjskie.

Opinie o biurze podróży Itaka

Zalety: Solidnie, bezpiecznie i przyjemnie - myślę że te trzy słowa najlepiej opisują wakacje z Itaką :) Oczywiscie wspaniały klimat Madery również robił swoje :D
Wady: nie było
10

/10

3 dni, 21 godzin temu,  
Zalety: pozytywnie zaskoczyly mnie ceny w Itace. jest t bardzo znane biuro, a mają atrakcyjne promocje i wstępnie właśnie przez nie się zdecydowaliśmy. Po powrocie mogę stwierdzić że to był dobry wybór, a za tą dużą marką idzie wysoka jakość.
Wady: brak
10

/10

13/10/2017 11:34,  
Zalety: Po raz 5-ty byłem z OSKAREM na wewczasach i jak zawsze wszystkim polecam to biuro. Flota samochodowa, rezydenci i piloci bez zastrzeżeń. Bardzo jestem zadowolony i nie mam żadnych uwag, wszystko jest na plus.
Wady: Brak.
9

/10

10/10/2017 21:03,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy