×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Itaka


 6

/10

ItakaBiuro Podróży Itaka, zostało założone w 1989 r. i posiada stałe członkowstwo w Polskiej Izby Turystyki. Na przestrzeni 2000 i 2003 roku, Itaka współpracowała w ramach międzynarodowej korporacji My Travel Northern Europe. Kooperuje z dużą liczbą biur podróży, hoteli na świecie, a także z wieloma liniami lotniczymi. Największą część oferty biura, stanowią wycieczki czarterowe w Basenie Morza Śródziemnego. Głównie są to wyjazdy do Grecji, Włoch, Turcji, na Półwysep Iberyjski oraz Wyspy Kanaryjskie.

Opinie o biurze podróży Itaka

Zalety: Nie ma się do czego przyczepić. Korzystałam z partnerem kilka razy. Bułgaria, Włochy, Kostaryka. Kawał świata się zwiedziło dzięki biurze podróży, mnóstwo ludzi się poznało. No ale mniejsza o mnie, to opinia o biurze. Biuro pierwsza klasa, naprawdę topka w Polsce. Z długą historią i pochlebnymi opiniami. Polecam.
Wady: Nie zauważyłam.
10

/10

02/05/2018 16:31,  
Zalety: Biuro podróży zasługuje na pochwałę, korzystałam z mężem z trzech biur i lider jak na razie to Itaka. Dobre oferty, profesjonalizm. Lato 2018 już mamy zaklepane, jak biuro podróży to jak na razie tylko Itaka. Pozdrawiam obsługę i turystów - Adrianna.
Wady: Coś tam by się znalazło, ale po co się czepiać szczegółów?
9

/10

02/05/2018 16:22,  
Zalety: Na tym biurze podróży można polegać. Byłyśmy z partnerką na wyspie Lesbos. Wszystko perfekcyjnie zorganizowane, wróciłyśmy uradowane i szczęśliwe. Hotel także polecam Hotel Kazavitti: http://tiny. pl/g2s78 Planujemy kolejny wyjazd także za pośrednictwem biura Itaka z oferty https://www. itaka. pl/zima/ na Madagaskar. Będzie się działo!
Wady: Ludzie szukają na siłę błędów. Może się zdarzają, ale to często przypadek.
10

/10

02/05/2018 15:24,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie