×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Itaka


 6

/10

ItakaBiuro Podróży Itaka, zostało założone w 1989 r. i posiada stałe członkowstwo w Polskiej Izby Turystyki. Na przestrzeni 2000 i 2003 roku, Itaka współpracowała w ramach międzynarodowej korporacji My Travel Northern Europe. Kooperuje z dużą liczbą biur podróży, hoteli na świecie, a także z wieloma liniami lotniczymi. Największą część oferty biura, stanowią wycieczki czarterowe w Basenie Morza Śródziemnego. Głównie są to wyjazdy do Grecji, Włoch, Turcji, na Półwysep Iberyjski oraz Wyspy Kanaryjskie.

Opinie o biurze podróży Itaka

Zalety: Mam same pozytywne wspomnienia związane z tym biurem podróży. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, zawsze służyli pomocą jak miałam jakieś pytania czy wątpliwości :) Wycieczki na których był w przeciągu kilku lat były bardzo udane
Wady: nie ma
10

/10

4 dni, 21 godzin temu,  
Zalety: Według mnie biuro spełnia kryteria organizacyjne i to bardzo dobrze, podróżuje z nimi już 3 raz i nigdy nie miałem złej sytuacji, albo jakiś nagłych zmian. Z samym biurem jest dobry kontakt i organizacja też jest na wysokim poziomie ;)
Wady: Nie zauważam
10

/10

6 dni, 20 godzin temu,  
Zalety: Zdarzyło mi się że tak powiem "przejechać" na biurze podróży. Potem zaufałem Itace i się nie zawiodłam, pełen profesjonalizm, wycieczki zawsze takie jak w opisie oferty i super atrakcyjne ceny. Nic dodać, nic ująć :)
Wady: Jak dla mnie nie ma żadnych wad.
10

/10

6 dni, 22 godziny temu,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie